O nás

Velké změny v Lotos Restaurant

Jsme na trhu již od roku 2008 a vždy jsme se snažili o co nejlepší kvalitní jídlo a servis pro naše zákazníky. A protože jsou pro nás zákazníci na prvním místě, přizpůsobujeme i naši nabídku podle toho, co jim u nás nejvíce chutná. Nyní jsme se rozhodli udělat další krok vpřed a chceme být ještě blíže k vám a vašim přáním.

Mezinárodní kuchyně i oblíbená jídla z HongKongu

V jídelním lístku najdete nejoblíbenější jídla čínské i mezinárodní kuchyně. A protože myslíme i na milovníky tradičních českých chutí, můžete se také těšit například na tradiční kachnu se zelím. Při větší společnosti Vám připravíme i jídla na přání mimo jídelní lístek. A to všechno díky tomu, že pro nás pracuje tým s mezinárodními zkušenostmi s velmi jemnými a citlivými chuťovými buňkami, který dokáže přizpůsobit kuchyni dle přání pro nás nejdůležitějších lidi, pro naše zákazníky.

Nový jídelní lístek

   
     

Nejlepší partner na večírky a rodinné oslavy

Pokud hledáte zkušené kuchaře na rodinnou oslavu nebo večírek, už hledat nemusíte. Jsme těmi nejlepšími partnery, kteří dokážou bez problémů připravit i tematické oslavy s cizokrajnou kuchyní, stejně tak jako tradiční jídla. Zkuste přenechat vaření a přípravu jídla na nás a vy se můžete s klidem soustředit na příjemné chvíle se svými nejbližšími, rodinou, známými nebo obchodními partnery.

Více informací o oslavách a večírcích

   
     

Příjemná přestávka v práci s kvalitním jídlem

Při výběru obědového menu v práci už nemusíte dělat kompromisy. Můžete si užít skutečně kvalitní jídlo z kvalitních potravin za zvýhodněnou cenu. Nově totiž rozšiřujeme naše služby o obědové menu v restauraci.

Polední menu také rozvážíme do firem pro více informací se podívejte na www.stravovani-katyny.cz

   

Na novinkách jsme pracovali s radostí a s myslí na naše zákazníky. Věříme, že vám díky nim budeme zase o něco blíže.

Dobrou chuť přeje,

 Tým Lotos Restaurant

Otevírací doba

 

 

PROVOZNÍ DOBA

PO - PA 11:00-13:00

SO - Ne ZAVŘENO

 

KONTAKT DO RESTAURACE

TEL.: 799 507 791

lotosrestaurant@seznam.cz